سایت دانلود موزیک -موزیک یاب
میزان هزینه‌های صورت گرفته برای ساخت بازی Gears of War: Judgment توسط سازنده این عنوان اعلام شد | آموزش کلش اف کلنز اخبار کلش رویال هک کلش

میزان هزینه‌های صورت گرفته برای ساخت بازی Gears of War: Judgment توسط سازنده این عنوان اعلام شد

5283-gears-of-war-judgment2.jpg

میزان هزینه‌های صورت گرفته برای ساخت بازی Gears of War: Judgment توسط سازنده این عنوان اعلام شد

مدیر شرکت بازیسازی Epic Games، تیم سویینی در جدیدترین مصاحبه خود اطلاعات جالبی از میزان بودجه‌ای که برای ساخت و توسعه بازی Gears of War: Judgment استفاده شده بود را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت.

به گفته تیم سویینی، برای ساخت و توسعه بازی Gears of War: Judgment حدود ۶۰ میلیون دلار هزینه شد و پس از انتشار حدود ۱۰۰ میلیون دلار از بازی درآمدزایی صورت گرفت اما با این حال فروش بازی در مقابل با سود نسخه اصلی بازی فاصله زیادی داشته و نتوانست انتظارات ما را برآورده سازد. به گفته او:

اتفاق بسیار جالبی در بازار کنسول‌های بازی برای ما رقم خورد و ما فقط از لحاظ بودجه مصرف شده یشرفت کرده بودیم و در زمینه فروش تغییری نسبت به گذشته برای ما حاصل نشده بود! ما برای ساخت نسخه اصلی و نخست بازی Gears of War حدود ۱۲ میلیون دلار هزینه کرده بودیم و این بازی برای ما ۱۰۰ میلیون دلار درآمدزایی داشت و عملکرد بازی پس از انتشار فوق العاده بود اما در رابطه با بازی Gears of War: Judgment شرایط آنطور که انتظار داشتیم پیش نرفت، ما برای این عنوان بودجه‌ای معادل ۶۰ میلیون دلار در نظر گرفتیم و پس از عرضه بازی بازهم ۱۰۰ میلیون دلار درآمدزایی داشتیم.

تیم سویینی پیش از این اعلام کرده بود که هزینه ساخت بازی Gears of War 3 حدود چهار یا پنج برابر نسخه اول بازی بوده است، با یک محاسبه کوچک به این نتیجه میرسیم که بودجه بازی Gears of War 3 بین ۴۵ تا ۶۰ میلیون دلار بوده است.

عناوین Gears of War ،Gears of War 2 و Gears of War 3 همگی توسط شرکت Epic Games توسعه یافته بودند اما در ساخت بازی Gears of War: Judgment از شرکت People Can Fly برای همکاری استفاده شده بود.

Epic Games تصمیم گرفت نسخه جدید بازی را با نام Gears of War 4 توسعه دهد، سویینی با بررسی‌های خود به این نتیجه رسید که ساخت این بازی چیزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار بودجه می‌خواهد و شرکت آن‌ها توانایی فراهم ساختن این بودجه را نداشت، به همین خاطر آن‌ها تصمیم گرفتند که بازی را به شرکت مایکروسافت واگذار کنند. سویینی در این باره می‌گوید:

ما وارد یک نسل جدید شده بودیم و کنسول‌های قدرتمند پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان وارد بازار شده بودند به همین خاطر ما می‌دانستیم که هزینه‌های مورد نیاز برای ساخت بازی حال دوبرابر از قبل شده است، از این رو تصمیم گرفتیم امتیاز بازی خود را به شرکت مایکروسافت واگذار کنیم.

شرکت مایکروسافت بازی Gears of War 4 را در تاریخ ۱۶ ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان منتشر کرد. مایکروسافت بنابر سیاست‌های همیشگی خود هیچ اطلاعاتی در رابطه با میزان فروش بازی منتشر نکرده است همچنین جزییات دقیقی از میزان بودجه استفاده شده برای ساخت و توسعه بازی Gears of War 4 نیز در دسترس نمی‌باشد.

شرکت Epic Games در حال حاضر دو بازی Paragon و Fortnite را در دست توسعه و پشتیبانی دارد.

 

پیمان هستم . مثل شما دارم کلش بازی میکنم و این سایت رو برای دلم زدم نه چیزه دیگه ای .

مطالب مرتبط

*

*

Top