سایت دانلود موزیک -موزیک یاب
مراحل توسعه Crackdown 3 به خوبی پیش می‌رود | آموزش کلش اف کلنز اخبار کلش رویال هک کلش

مراحل توسعه Crackdown 3 به خوبی پیش می‌رود

Crackdown-3.jpg

مراحل توسعه Crackdown 3 به خوبی پیش می‌رود

برخلاف شایعات منتشر شده، Crackdown 3 مراحل توسعه خود را به خوبی طی می‌کند و نیازی به نگرانی در مورد کنسل شدن این عنوان نیست.

پس از کنسل شدن عنوان Scalebound، هواداران شرکت مایکروسافت نگرانی‌های بسیاری در مورد سایر عناوین انحصاری این شرکت برای سال ۲۰۱۷ پیدا کردند. در این میان نگرانی‌ها پیرامون Crackdown 3 بیش از سایر عناوین بود زیرا شایعات از مشکلات زیادی در مراحل توسعه این عنوان خبر می‌دادند. حال Shinobi602 یکی از منابع داخلی صنعت بازیسازی، می‌گوید که مراحل توسعه این عنوان به خوبی پیش می‌رود.

با وجود آنکه شرکت مایکروسافت مدتی است که در مورد این عنوان سکوت کرده -که معمولا نشونه بدی برای عناوین در حال ساخت است- به نظر می‌رسد مراحل توسعه این عنوان به خوبی در حال پیش‌روی بوده و جایی برای نگرانی هواداران وجود ندارد. Shinobi602 یکی از قابل اعتماد‌ترین منابع آگاه در صنعت بازیسازی، پس از کنسل شدن عنوان Scalebound با منابع خود صحبت کرده و در مورد مراحل ساخت این بازی چنین می‌گوید.

همچنین کمی پرس و جو کردم و Crackdown 3 امن بوده و به خوبی پیش‌ می‌رود.

مراحل توسعه آن کمی مشکل داشت اما خب اگر منصف باشیم همه بازی‌ها این مشکلات را دارند.

Crackdown 3 ابتدا سال ۲۰۱۴ در کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت معرفی شد. در آن زمان اعلام شده بود که این عنوان به هنگام آنلاین بودن با استفاده از قدرت کلود، تخریب‌پذیری رئال تایم و بسیار بی‌نظیری خواهد داشت. این عنوان حتی مدت زمانی قرار بود در سال ۲۰۱۶ منتشر شود که بعدا تاخیر خورده و به سال ۲۰۱۷ موکول شد. با توجه به کنسل شدن عناوینی چون Phantom Dust و Scalebound مطمئنا Crackdown 3 یکی از بزرگترین عناوین شرکت مایکروسافت برای سال ۲۰۱۷ خواهد بود. با این تفاسیر در صورت تاخیر نخوردن این عنوان، می‌توان انتظار داشت که Crackdown 3 نمایش بسیار بزرگی در کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت داشته باشد.

 

پیمان هستم . مثل شما دارم کلش بازی میکنم و این سایت رو برای دلم زدم نه چیزه دیگه ای .

مطالب مرتبط

*

*

Top